Konkurs za administratora

Pravila, novosti, obaveštenja...

Re: Konkurs za administratora

Postby Leverkusen » 11 Sep 2017 20:27

Bolje Elfes nego rašford
http://globalbet.cogia.net/ Posetite kladionicarska liga
ii gol
Leverkusen

National Flag:
Italy

Postby dzonika » 11 Sep 2017 21:52

Rubinho wrote:Prijava po drugi put. Usput Nine, glupo ti je to da sebe vidiš kao profesionalca u ovom poslu, a da ostale odmah stavljaš ispod sebe. Realno, nije nikakav aman posao raditi sada preglede kola(tj. da nije težak). Puno teže je nositi se sa održavanjem foruma što se tiče takmičenja i sličnih stvari.

Ja nigde nisam rekao da ja sebe vidim kao profesionalca, vec da smatram da mogu doprineti da se forum i liga uopsteno vrate na stare staze. Nisam rekao da je tesko, ali nije ni lako, pojedinci zapocnu par nedelja i batale, ako se vec prihvatis posla radi do kraja. Pregled kola je samo sitnica, ima tu jos mnogo drugih stvari koje ligu i forum cine zanimljivijom. Podrazumeva se sta je posao administratora, tako da ovo zadnje ne moram ni da komentarisem. Pojedinci koji kritikuju, moraju da znaju da kad su ovakve stvari u pitanju ja sam prilicno objektivan, i uvek radim za dobrobit foruma. Kako god nisam ovde ostavio komentar da bih se raspravljao sa pojedincima, vec sam samo ostavio prijavu za administratora kao i ostali. Mnogo ljudi je dobijalo ovde sansu, a pola njih je odustalo vec posle nedelju dana. Svako ko ima volju da se potrudi oko necega, treba mu dati sansu, a na toj osobi je kako ce se pokazati . :)
I NEVER LOSE. EITHER I WIN OR I LEARN.
dzonika
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby Claudio Caniggia » 11 Sep 2017 23:03

Sta imas da kazes o tome da si sjebao RK forum sa nekim retardima i "ucenjenim" haxball prijateljima.
Iskoriscavanje moci admina: sverc, skidanje bana i dovodjenje istog u svoj tim (ucenjivanje ako ne dodje kod tebe nece dobiti unban).

I apelujem administraciji da mi daju da budem novinar kontam da bi bio dobar za to :super:
Svuda pođi u Porto mi dođi !!! :D
Claudio Caniggia
Organizator
Organizator

National Flag:
Serbia

Postby dzonika » 11 Sep 2017 23:36

Claudio Caniggia wrote:Sta imas da kazes o tome da si sjebao RK forum sa nekim retardima i "ucenjenim" haxball prijateljima.
Iskoriscavanje moci admina: sverc, skidanje bana i dovodjenje istog u svoj tim (ucenjivanje ako ne dodje kod tebe nece dobiti unban).

I apelujem administraciji da mi daju da budem novinar kontam da bi bio dobar za to :super:

Nemam ja sta ovde da pricam o RK forumu, to je bila fun mapa, koju sam sam odrzavao 8 sezona inace. Svercovao nisam nijednom ne znam odakle ti to, vi ste bili uhvaceni u delu pred celim forumom, tako da si ti poslednji koji mi moze reci za sverc nesto. Ovo poslednje necu da ni da komentarisem :)
dzonika
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby felix » 19 Sep 2017 23:18

Ron wrote:Ja kandidiram Felixa za admina SHB (nez smije li se ali NICE TRY :D )

ovo treba stavit' u hall of fame izjava!
jedina misao, izrecena od strane ovog mladica u zadnjih 18 godina, poslije ma-ma & pa-pa koja ima nekog smisla.
'di ste mis0vi stiga' macak :D
felix

National Flag:
Columbia

Postby Kagawa » 20 Sep 2017 16:05

Novi admin je Rubinho.
Kagawa
Menadžer Srbije
Menadžer Srbije

National Flag:
Serbia

Postby Kagawa » 20 Nov 2017 12:59

Konkurs ponovo aktivan.
Rubinjo je trenutno onemogućen, pa ako ima zainteresovanih da vode ligu sledeće sezone (inače je neće biti) neka se jave.
Kagawa
Menadžer Srbije
Menadžer Srbije

National Flag:
Serbia

Postby dzonika » Yesterday 04:24

Zainteresovan sam, bio organizator, sad novinar, mislim da je red da se oprobam i na poziciji administratora. Sta imam da ponudim podrazumeva se maksimalna ozbiljnost i poprilicno solidna aktivnost. Mrzi me da pisem romane, obicno je neuspesna prijava tako da ono :v
dzonika
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby Ministar » Yesterday 16:58

Dajte Ronu moronu i Sukiju legendi i gasi mjesalicu motaj kablove!!!! :diable: :diable: :diable: :diable:
slava je prolazna...
Ministar
Reprezentativac Hrvatske
Reprezentativac Hrvatske

National Flag:
Croatia

Previous

Return to Daje se na znanje...