Football Manager

Football Manager

Postby Seba » 27 Mar 2013 22:24

Jedna on najpopularnijih i jedna od najigranijih igrica svih vremena.Bilo bi skroz u redu da i na nasem forumu ima jedno mesto vezano za nju.
Verujem da na forumu bar pola nas igra FM,bilo koju verziju.
Svi koji igraju mogu da pisu ovde neke svoje dogadjaje vezane za FM,kace neke slike,pisu kako im ide,koga vode i ostale razne zanimljivosti...
Za pocetak mogu ja da pocnem cisto da pokazem kako bi to moglo da izgleda.

FK Partizan
E ovako naravno kad god izadje bilo koja igrica vezana za fudbal u kojoj ima bilo kog naseg tima ja prvo krecem sa njim...prvenstveno sa Partizanom...sad sam krenuo ozbiljnije da igram i planiram da napravim sasvim ok tim sa Partizanom....krecemo od sezone 2011/12 :
Transferi

Skroman prelazni rok,sasvim onoliko igraca koliko je dovoljno da popune praznine na svojim pozicijama da budu zamene...osim Markovica koji je zauzeo stopersku poziciju uz Ivanova.

Image
Taktika
Taktika koja je pokorila Srbiju i pola Evrope,taktika koja se pokazala kao najbolja koju sam ikada koristio (jos od 2003 god i mog prvog menadzera) i u nekim vecim klubovima,malo primljenih golova,dosta datih...

Image
Seba

National Flag:
Sweden

Re: Football Manager

Postby Seba » 27 Mar 2013 22:44

Liga Sampiona

Fantasticna godina...skoro dobra kao ona legendarna '66..ko bi rek'o da ce posle prve utakmice kvalifikacija i mucenja sa Videotonom , Partizan uspeti ne samo da udje u LS nego i da napravi ovakav uspeh...da ne duzim pricu...

Image

Nekoliko fantasticnih utakmica u grupnoj fazi koju su me bukvalno dovele do ludila xD u Beogradu pao veliki Arsenal (2:1),Basel u poslednjem kolu kada se odlucivalo za konacan poredak u grupu (3:2),remi u Spaniji uz nekoliko 100% sansi za Partizan i bravure domaceg golmana koji je odrzavao svoj tim u igri...

Image

Osmina finala...cim sa video zreb pomislio sam "prolazim xD" dosla je i prva utakmica na San Paolo stadionu...ista prica kao iz Spanije...0-0 prva utakmica uz dosta dobrih sansi na obe strane uz mnogo veci posed lopte moje ekipe i vise udaraca ipak je ostalo 0-0
Kroz nedelju dana revans na Stadionu Partizana...jedan tvrd mec ruzan za oko ali pobeda od 1-0 (Diarra iz penala) dovoljno za erupciju odusevljenja em na stadionu em u mojoj kuci dok sam pratio utakmicu :D

Image

Potom me zreb nosi na noge Celsiju...najtezi rival u mojoj karijeri sa Partizanom (do tad) naravno da sam prizeljkivao prolaz dalje i megdan sa velikom Barsom u polu finalu ali do toga nije doslo...ipak moja ceta nije izdrzala pritisak u Londonu i primila 2 gola koja su je vratila pokisle glave u Beograd...
Seba

National Flag:
Sweden

Postby Grobar » 27 Mar 2013 23:35

greota sto mi je crko sejv posle 3 i po sezone, plakalo mi se.. sve u svemu, imao sam surovu ekipu u Partizanu.. Issakson, henri saivet, jermaine jenas, julio baptista, fernandinho, Niang sto je u Milanu sad, Carlos Fierro koji je dobio zlatnu kopacku (uzmite u obzir da je srpska liga u pitanju) i brda bag klinaca koji izuvaju, u nasoj ligi mi pola tima nije igralo zbog odredjenog broja stranaca, rotirao sam ih da bude podjednako, ali kad ih sastavim u Evropi, kuku.. Elem, igrica je shvatila da je prelazim i resila da me ujebe, sad sam krenuo iznova sa Partizanom, ali se trudim da se baziram na sto manje stranaca :D

PS. sad si me sa ovom temom i ovim fotkama nalozio da se opet aktiviram, tako da mozda usledi koja reportaza, za pocetak jedna slika iz surovog sejva

Image
Grobar
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

Postby Majstor za golove » 27 Mar 2013 23:53

a i moglo bi da se pisu ovde neki vunderkidovi. Taman da pojacam ovu raspalu zvezdu ( ako je to ikako moguce)
Ocekujte od mene neki skrinsut uskoro :D
o da o ne!
Majstor za golove
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby Seba » 28 Mar 2013 01:44

Football Manager 2012 Wonderkids

Image

Da ne slikam sada svakog pojedinacno evo ga link sa preko 500 mladih igraca
http://www.fmscout.com/a-football-manag ... rkids.html
Seba

National Flag:
Sweden

Postby b e l i » 28 Mar 2013 01:55

cm 0102 zakon....
Random avatar
b e l i

National Flag:
Serbia

Postby Jordi Alba » 28 Mar 2013 02:28

Eto napokon se pojavila i ova tema ovde koju sam planirao ja da otvorim ali me je Sebastian preduhitrio :D Inace ja igram FM 2012 od kad je izasla,fm 2013 ne mogu da igram verovatno zbog slabijeg kompa ali u principu nema neke velike razlike s obzirom na to da imam patch za nove transfere u 12-tici.Takodje kao i Sebastian volim da vodim nase klubove ali je razlika u tome sto uglavnom vodim Zvezdu ili Vojvodinu.
Sto se tice igraca koje uglavnom dovodim u Zvezdu vidim da je neke od njih i grobar doveo u Partizan,naravno Carlos Fierro jedan od najboljih wunderkidsa koji za kratko vreme postaje nezamenljiv napadac.
Takodje verovatno svima poznat Syanda Xulu kojeg je najbolje kupiti odma na pocetku igre jer vrlo brzo ga kupe neki jaci klubovi pa ga je posle tesko dovesti.
Nika Kvekveskiri (Dinamo tbilisi) desni bek koji dosta dobro napreduje.
Od domacih igraca:
Zarko Markovic (Gaz Metan) visok i snazan stoper koji se moze dovesti za male pare.
Nikola Lekovic (Rad) levi bek,meni dosta dobro sluzi u Zvezdi.
Nemanja Milic (OFK Beograd) napadac koji mi je prve dve sezone bio najbolji strelac lige.
To su otprilike ta 3 domaca igraca koja uvek dovodim u Crvenu Zvezdu.
U svakom slucaju hvala Sebastianu sto je otvorio ovu temu nadam se da ce se javiti i ostali koji igraju pa da razmenimo misljenja i predloge. :super:
MES QUE UN CLUB
Jordi Alba
Počasni član
Počasni član

National Flag:
Spain

Postby Scyter » 28 Mar 2013 02:34

Sranje je sto nisu izbacili crack za FM 13-icu i posle evo vec nekoliko meseci...

Postoji za 12-icu pack neki oko 5 GB cini mi se, koji bukvalno pretvara 12-icu u 13-icu. Novi transferi, svi moguci grbovi liga, timova... I onda imate trip kao da igrate novi menadzer. Sem sto ne igrate :D

FM 2013 je prvi menadzer koji nije krekovan... Bojim se da ce od sada istu sudbinu zadesiti i novije verzije, jer izgleda da se Sports Interactive nagodio sa timovima koji rade krekove...
Scyter

National Flag:
Serbia

Postby Majstor za golove » 28 Mar 2013 10:49

Sebastian Ingrosso wrote:Da ne slikam sada svakog pojedinacno evo ga link sa preko 500 mladih igraca
http://www.fmscout.com/a-football-manag ... rkids.html

Bolje je da pisemo ovde po nasem misljenju koja pojacanja treba dovesti...Ja sam npr. kad sam igrao fm 12 doveo sam igraca Oscar Trejo ( majorka ) i sjajno je igrao i puni mrezu grobarima a i ekipama iz ls
o da o ne!
Majstor za golove
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby villa » 28 Mar 2013 13:47

Ne svidja mi se FM zbog tih vunderkidova, nekako ubija igru kad znas da ce dati gol na svakoj utakmici. Probajte Fifinu verziju, mnogo je bolja graficki i realnija.
villa

National Flag:
Serbia

Next

Return to Sport