Konkurs za administratora

Pravila, novosti, obaveštenja...

Konkurs za administratora

Postby Evans » 30 Sep 2014 15:30

Dakle, Kagawa planira da se posveti školovanju, tj. da sprema prijemni za faks, što znači da imamo problem sa manjkom aktivnih admina.

Neću previše detaljno pričati ovde o tome šta obuhvata posao admina, svi koji bi se prijavili za ovo znaju uglavnom sve, ali samo ću kratko reći da tražimo novog Timmija ili Kagawu, pa vi vidite šta je ko od njih dvojice radio, ako vam ipak nije jasno šta je posao admina. Ne tražimo zamenu za mene, od novog admina neće biti traženo da dodaje nove funkcionalnosti ili programira bilo šta ili prebacuje sajt na novi server, nego samo da održava ovo postojeće. Ako zna programiranje i te ostale zajebane stvari, tim bolje, to će mene učiniti mnogo srećnim, ali nije obavezno.

Vrlo bitna stvar, budite objektivni prema sebi pre prijave, nemojte da spamujete bez potrebe ako ste sigurni da vas nećemo izabrati. Uglavnom tu pričam o godinama i ozbiljnošću, tražimo vrlo ozbiljnu osobu za ovaj posao, osobu od koje zavisi budućnost foruma, ne zabušanta koji hoće vlast pod svaku cenu pa da može da se hvali drugarima iz klana kako je admin. Takođe, bitno je da kandidat ima solidan odnos sa velikom većiom forumaša i da može da normalno komunicira sa svima koji potraže bilo kakvu pomoć, kao i da je spreman na to da sve što radi, ne radi za sebe, nego za ceo forum i to objektivno.

Sledeća stvar je možda čak i najbitnija u celoj priči jer je to ono što falilo svih dosadašnjim adminima koji se nisu snašli na poziciji. Svi koji se prijavljuju treba da imaju u vidu da se posao admina radi prilično samostalno, bez da je potrebno da ih neko drugi opominje, jer i nema ko drugi. Pod tim mislim: npr. da niko ne treba novom adminu da priča da je vreme da napravi podforume za aktuelnu nedelju lige ili da mu neko priča da je potrebno da opomene organizatore jer su se ulenjili sa upisivanjem ili otvaranjem tema za dogovor, ili jer su napravili neku grubu grešku iz nepažnje, ili da se treba setiti da počnu liga i kup na vreme, itd. itd. Osoba koja bude izabrana da bude novi admin imaće mogućnost da vidi kako je to do sad funkcionisalo sve u upravi, pa očekujemo da tako nešto i nastavi. Ovo što sam rekao ne znači da admin treba da bude tvrdoglav i da ne prihvata kritike i da se nikako ne dogovara sa ostalim adminima i organizatorima, već da za neke proste i očigledne stvari MORA da bude tu da reaguje brzo i pravilno.

Nadam se da nije ni potrebno da pominjem to, ali ovo nije za one koji nemaju vremena, potrebna je stvarno velika aktivnost.

Prijave će biti isključivo privatno meni ili Kagawi i iz tog razloga će ova tema biti lockovana.

EDIT: E da, novajlije isto nemaju potrebe da se prijavljuju. Znači svi koji nemaju iza sebe bar 2 sezone (tj. da im je ovo treća) aktvinosti na ovom forumu, nemaju mogućnost da se prijave.
#retire2v2
Evans

National Flag:
Serbia

Re: Konkurs za administratora

Postby Evans » 04 Oct 2014 19:02

Pronašli smo admina, nema više prijava. Da nije lockovano, lockovao bih.
#retire2v2
Evans

National Flag:
Serbia

Postby Evans » 14 Oct 2015 15:09

Ajmo još jednom, traži se novi admin. Sve isto ovo gore važi, samo što se ovaj put traži zamena za mene jer je ovo definitivno kraj moje (ne)uspešne vladavine. Kad kažem kraj, ne mislim na to da želim da se penzionišem (duvajte ga hejteri koji biste to prokomentarisali na poznat način :v), nego da to moram da uradim jer provajder neće/ne uspeva da reši probleme stalnog laga :/
Naravno, ne mislim da novi admin treba nešto da programira i slično, samo ove stvari koje vidite ovako vezano za lige i održavanje sajta, znači sve ovo gore što sam rekao, bez obzira što je ovaj put novi admin zamena za mene.

Otvoriću ovaj put temu, očekujem da tako bude veći broj prijava.

PS. Vratiću se ja ako se ping sredi, al ako je suditi na osnovu prethodnih mesec i po dana, do kraja isteka ugovora nema neke preterane nade.
#retire2v2
Evans

National Flag:
Serbia

Postby Evans » 08 Nov 2015 18:34

Ok, ping se neće srediti, ja se neću vratiti, to je to, gotovo je sve.

Ovo je postaje tema najvišeg prioriteta, HITNO tražimo novog admina (dok mi je još to malo volje ostalo da naučim tog novog admina bitnim stvarima, ako se niko ne prijavi dok volje ima, novi admin će morati da cima Kagawu koji ima sve manje i manje vremena ili da se snalazi sam).
#retire2v2
Evans

National Flag:
Serbia

Postby Giroud » 08 Nov 2015 19:01

daj mene da ugasim forum
Giroud

National Flag:
Serbia

Postby S Milinkovic - Savic » 08 Nov 2015 20:01

prijava.

imam namjeru da se vratim, samo dok kompjuter popravim, mozda 10-ak dana
http://www.youtube.com/watch?v=eqh9fmpN3ts&feature=youtu.be
Luizdinho
S Milinkovic - Savic
Počasni član
Počasni član

National Flag:
Bosnia & Herzegovina

Postby Stephen Curry » 10 Nov 2015 00:23

Prijava :D Ne umem da radim dovolno sa ovaa funkcija ali za proba ne se naplakja :D
Random avatar
Stephen Curry

National Flag:
Macedonia

Postby Aguero » 10 Nov 2015 10:36

Prijava.
Random avatar
Aguero

National Flag:
Serbia

Postby dzonika » 10 Nov 2015 14:32

Prijava... Znam da radim u admin panelu onom obicnom :v. Uz malo pojasnjenja i ovde bih se brzo uklopio.
I NEVER LOSE. EITHER I WIN OR I LEARN.
dzonika
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby Claudio Caniggia » 10 Nov 2015 17:30

Prijava > Mogao bi i ja nesto da pomognem :)
Svuda pođi u Porto mi dođi !!! :D
Claudio Caniggia
Organizator
Organizator

National Flag:
Serbia

Next

Return to Daje se na znanje...