Konkurs za administratora

Pravila, novosti, obaveštenja...

Re: Konkurs za administratora

Postby Leverkusen » 11 Sep 2017 20:27

Bolje Elfes nego rašford
http://globalbet.cogia.net/ Posetite kladionicarska liga
ii gol
Leverkusen

National Flag:
Italy

Postby Rashford » 11 Sep 2017 21:52

Rubinho wrote:Prijava po drugi put. Usput Nine, glupo ti je to da sebe vidiš kao profesionalca u ovom poslu, a da ostale odmah stavljaš ispod sebe. Realno, nije nikakav aman posao raditi sada preglede kola(tj. da nije težak). Puno teže je nositi se sa održavanjem foruma što se tiče takmičenja i sličnih stvari.

Ja nigde nisam rekao da ja sebe vidim kao profesionalca, vec da smatram da mogu doprineti da se forum i liga uopsteno vrate na stare staze. Nisam rekao da je tesko, ali nije ni lako, pojedinci zapocnu par nedelja i batale, ako se vec prihvatis posla radi do kraja. Pregled kola je samo sitnica, ima tu jos mnogo drugih stvari koje ligu i forum cine zanimljivijom. Podrazumeva se sta je posao administratora, tako da ovo zadnje ne moram ni da komentarisem. Pojedinci koji kritikuju, moraju da znaju da kad su ovakve stvari u pitanju ja sam prilicno objektivan, i uvek radim za dobrobit foruma. Kako god nisam ovde ostavio komentar da bih se raspravljao sa pojedincima, vec sam samo ostavio prijavu za administratora kao i ostali. Mnogo ljudi je dobijalo ovde sansu, a pola njih je odustalo vec posle nedelju dana. Svako ko ima volju da se potrudi oko necega, treba mu dati sansu, a na toj osobi je kako ce se pokazati . :)
I NEVER LOSE. EITHER I WIN OR I LEARN.
Rashford
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Postby Claudio Caniggia » 11 Sep 2017 23:03

Sta imas da kazes o tome da si sjebao RK forum sa nekim retardima i "ucenjenim" haxball prijateljima.
Iskoriscavanje moci admina: sverc, skidanje bana i dovodjenje istog u svoj tim (ucenjivanje ako ne dodje kod tebe nece dobiti unban).

I apelujem administraciji da mi daju da budem novinar kontam da bi bio dobar za to :super:
Svuda pođi u Porto mi dođi !!! :D
Claudio Caniggia

National Flag:
Serbia

Postby Rashford » 11 Sep 2017 23:36

Claudio Caniggia wrote:Sta imas da kazes o tome da si sjebao RK forum sa nekim retardima i "ucenjenim" haxball prijateljima.
Iskoriscavanje moci admina: sverc, skidanje bana i dovodjenje istog u svoj tim (ucenjivanje ako ne dodje kod tebe nece dobiti unban).

I apelujem administraciji da mi daju da budem novinar kontam da bi bio dobar za to :super:

Nemam ja sta ovde da pricam o RK forumu, to je bila fun mapa, koju sam sam odrzavao 8 sezona inace. Svercovao nisam nijednom ne znam odakle ti to, vi ste bili uhvaceni u delu pred celim forumom, tako da si ti poslednji koji mi moze reci za sverc nesto. Ovo poslednje necu da ni da komentarisem :)
I NEVER LOSE. EITHER I WIN OR I LEARN.
Rashford
Reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije

National Flag:
Serbia

Previous

Return to Daje se na znanje...