SH-Magazin - Dvougao sa Ahilom i Rashfordom

SH-Magazin - Dvougao sa Ahilom i Rashfordom

Postby Bekrija » 01 Feb 2017 00:35

SH - Magazin
Drugo izdanje

Lijep pozdrav, ovog puta vam donosimo nešto novo. Dvougao, razgovor sa dvije osobe koje nam dolaze, naravno, iz svijeta haxballa. Izabrali smo Rashforda i Stama. Oni su prošle sezone bili učesnici tog famoznog finalnom meča 2v2 koji je trajao skoro pa sat vremena. Šta misle o tom finalu, konkurenciji na forumu i o samom forumu pročitajte u razgovoru koji slijedi.

Da li si zadovoljan postignutim rezultatima tokom svoje dosadašnje Haxball karijere?

Stam:
Hvala tebi na pozivu da ucestvujem u ovome. A sta da ti kazem, moglo je i bolje sto se tice trofeja, ali sto se tice svega ostalog bilo je savrseno.

Rashford:
Nema na cemu, i drugi put. Sto se tice rezultata do sada, moglo je biti bolje naravno, pre svega mislim na ono izgubljeno finale u 2v2 od Anonimusa. Ali zadovoljan sam i ovako.

Kako se osjećaš nakon poraza, te kako reaguješ na loše poteze tvojih saigrača, njihove greške i slične stvari?

Stam:
Sednem u auto i odem da ih prebijem. Salim se, s obzirom da ovo cele karijere igram iz zabave reagujem sasvim normalno, bez nekih tenzija i losih varnica, svi pogresimo kad tad, ali odnosi u timu su najbitniji.

Rashford:
Pa naravno nije svejedno, ali boze moj ipak je ovo obicna igrica. Igram u timu sa ljudima koji su mi veoma dobri drugari pre svega na ovoj igrici pa tek onda saigraci. Kako kazu sami preterujem malo ponekad, ali naravno to je zato sto verujem da mogu mnogo bolje. Atmosfera u timu je dobra, greske se desavaju, vise pamtimo dobre poteze nego one lose, tako da im ne zameram uopste.

Ono što veže vas dvojicu jeste veliko finale 2v2 koje je trajalo skoro pa sat vremena. Kako si se osjećao tokom te utakmice i jesi li zadovoljan ostvarenim rezultatom na kraju meča?

Stam:
Tokom utakmice sam se osecao smoreno jer sam je propustio zbog povrede (laga), a nakon nje...Sta znam, nekako smo ocekivali pobedu u tom mecu, ali sta je tu je, porazi su sastavni deo zivota. Rezultatom naravno nisam zadovoljan jer smo izgubili, ali s obzirom da smo 2 godine za redom osvajali taj kup to nam i nije bio cilj.

Rashford
Nama je od pocetka sezone cilj bio osvajanje kupa, jer je to bio jedini trofej koji nam je falio u 2v2. Prilicno lako smo dosli do tog finala, i znali smo da nam nece bas biti tako lako i u finalu, jer nam je protivnik bio poznat iz finala kupa 18.sezone. Utakmica je dosta trajala, skoro sat vremena, i na kraju smo postigli taj zlatni gol za pobedu. Zadovoljan i ponosan na svoje saigrace.

Kako reaguješ na negativne komentare koji su vezani za tebe i tvoj tim. Siguran sam da se svakodnevno susrećeš sa različitim kritikama od strane drugih igrača. Da li te pogađaju takve stvari i razmišljaš li nekada o njima?

Stam:
Najvise kritika imamo medjusobno u timu na racun neaktivnosti, ali nista bas toliko ozbiljno kad je igra u pitanju. Sto se tice drugih igraca vecinom su me hvalili tokom karijere, dok moje timove nikad niko nije svrstavao medju favorite pa nas niko i nema za sta kritikovati. Svakako ne razmisljam ni o kritikama ni o pohvalama jer je ovo ipak samo igrica koja sluzi za ubijanje vremena, nista vise.

Rashford:
Naravno pored pozitivnih komentara uvek se nadje i nekoliko negativnih. Jednostavno ne mozes svima udovoljiti, uvek ce postojati par hejtera sa strane koji ce se truditi da odvuku paznju na sebe. Jednostavno iskuliram, ne obracam paznju vise na to. Naravno u poslednje vreme smo cesto udarna tema na forumu, svi komentarisu nas stil igre, nase utakmice itd. Ne pogadjaju nas uopste takve stvari, kao sto sam ranije vec izjavio to nas jos vise motivise da damo svoj maksimum i kad stvari ne idu bas najsjajnije.

Vratimo se malo na prošlu sezonu. Kako bi komentarisao konkurenciju koju si imao u prvoj ligi i jeste li lakše nego što ste očekivali došli do tog finala?

Stam:
Jedina prava konkurencija nam je zapravo bio tim koji je osvojio ligu, ekipa Badonadas, a kroz kup smo se prosetali do finala i igrali opusteno posto nismo imali motiva tamo, ali da, bilo je mozda i malo lakse nego sto sam ocekivao.

Rashford:
Sto se tice lige, regularni deo smo igrali sa 30% snage, cisto onoliko koliko nam je bilo dovoljno da izborimo taj plejof. U plejof smo usli kao 3. i u polufinalu nam je protivnik bio kasnije sampion Badonadas. Dobili su nas 2:0 u seriji, moze se reci prilicno lako, i tu smo okoncali svoj put do 2.titule u 2v2 ligi. Naravno nismo se nadali porazu, ocekivali smo barem prolaz u finale plejofa, i reprizu sa Krugerima. Konkurencija u ligi je bila prilicno jaka, bilo je tu zaista kvalitetnih timova kao sto su vec pomenuti Badonadasi, Kruger, Udarnik,TT itd... Naravno nama je 2v2 pao u drugi plan otkad smo osvojili sve sto se moglo osvojiti u toj kategoriji, teziste smo sada prebacili na 3v3, i tu ocekujemo da cemo ponoviti isto sto smo uradili na 2v2

Kako bi komentarisao igru svog protivnika u toj finalnoj utakmici 2v2 takmičenja?

Rashford:
Utakmica je bila podjednaka, oni su bili nesto ofanzivniji, mi smo se vise fokusirali na defanzivnu igru i cekanju svoje sanse. Na kraju smo je docekali, ali uglavnom i da su Krugeri dobili bilo bi sasvim zasluzeno. Veoma kvalitetna ekipa, sa dobrim igracima i ljudima pre svega, bilo je malih nesuglasica posle tog finala ali nije to nista ozbiljno i ne treba pridavati neki preveliki znacaj tome. Jedino sto bode oci je ono zahtevanje uvodjenja 1.def pravila pa zatim penala, nije bilo potrebe za tim uopste.

Stam:
Posto je moj tim igrao 2 finala moram reci za oba. Sto se tice protivnika u kupu, nikakvu igru nisam video, video sam samo anti hax. Sto se tice protivnika u finalnoj utakmici lige, imaju sve pohvale sa moje strane jer su tokom cele sezone prikazali najbolju i najlepsu igru te zasluzeno na kraju i osvojili titulu, kapa dole.

Da si u mogućnosti promijeniti nešto na forumu, bilo šta, šta bi to bilo?

Stam:
Mali žuti admin. :mdr1:

Rashford:
Postoje male sitnice koje bih promenio. Sto se tice lige tu ne bih nista dirao, medjutim sto se tice foruma definitivno bih obratio paznju na par pojedinaca i njihovo ponasanje.

Smatraš li da admini svoj posao obavljaju maksimalno profesionalno i ne favoriziraju niti jedan tim ili igrače unutar njega?

Stam:
Nemam zamerki sto se toga tice, niko ne favorizuje neki tim niti nekog igraca. Nema potrebe, svi admini su korektni i svoje duznosti obavljaju odlicno i u skladu sa pravilima.

Rashford:
Kada su u pitanju pojedinaci na forumu tu imam da dodam poprilicno, smatram da se pojedincima na forumu (necu ih imenovati sad) previse gleda kroz prste i da ocigledno imaju protekciju admina. Sto uopste nije u redu, jer sa druge strane ostalim clanovima cim naprave mali prekrsaj dobijaju trajni ban, dok jedan gospodin pravi mnogo gore ispade pa prolazi nekaznjeno vecinom.

Možeš li u tri riječi opisati svog sagovornika?

Stam:
Citiracu svog brata : "Nemam neko misljenje ".

Rashford:
Takodjer.

Sutra saznaješ da je Haxball kao igrica ukinuta, kakva bi bila tvoja reakcija i kojom bi je igricom mogao zamijeniti?

Stam:
Reakcija? Bice pune klinike za odvikavanje. Vidi ovako, igrice ne igram inace, vise vremena provodim baveci se sportom i alkoholim, to su najbolje igrice.

Rashford:
Iskreno, vise igram Pes tako da eto odgovora kojom igricom bih je zamenio u potpunosti :v Sto se tice neke reakcije, pa ono hax dobro dodje za ubijanje vremena, jedan izbor manje.
Jel ima jos ili mogu da idem, ceka me ortak uveliko :v

Da li više voliš popiti kafu ili neki sok?

Stam:
Pivo?

Piva može pod sok :hehe:

Stam:
Onda sok (od jecma), od kafe mi se s**e.

Rashford:
Sok :v

Ako imaš nešto da poručiš ovako javno nekome ili nešto da kažeš, reci, uglavnom to je to. Ja vam se zahvaljujem obojici i nadam se da vas nisam previše ispeglao!?

Stam:
U skladu sa opisom mog profila reci cu svima "Da nisam haxballer, bio bih placeni ubica". Hvala tebi, bilo je zabavno, sve pohvale za ovo sto radis i sto cinis ovaj forum zanimljivijim. Nego, gde su one starlete sto si obecao Kobazu?

Hahahahaha, imamo u vidu i to, biće uskoro :v

Stam:
Odlicno, drzim te za rec

Rashford:
Hvala tebi sto sam imao tu cast da budem intervjuisan pored toliko clanova na forumu. Pohvale za sve ovo sto radis na forumu, od strima do ovih SH magazina, samo tako nastavi. Takodje da iskoristim da pozdravim pre svega moja dva velika drugara Filipa i Frana, pa tek onda saigrace bez kojih Magovi ne bi bili ono sto jesu danas!!!

Hvala vam puno na svemu. Želim vam puno sreće obojici!

Stam:
Hvala i tebi, takodje ti zelim puno srece i da nastavis ovako, a puno srece zelim i svom danasnjem sagovorniku.
Bekrija

National Flag:
Bosnia & Herzegovina

Re: SH-Magazin - Dvougao sa Ahilom i Rashfordom

Postby Filip! » 01 Feb 2017 00:58

Svaka cast bekrija,stvarno radis fantastican posao kako sa strimovima,sada i sa ovim magazinom,bravo jos jednom :-D !Takodje da pohvalim i mog brata Nineta za sve ove sezone koje smo zajedno, jer verovatno da nisam dobio poziv ne bih ni igrao, vodja na terenu i van njega :-D, magovi :coeur:!
Filip!

National Flag:
Serbia

Postby Bekrija » 01 Feb 2017 12:42

Hvala ti Filipe puno :-D
Bekrija

National Flag:
Bosnia & Herzegovina

Postby Disobey » 01 Feb 2017 12:56

Dobar dvougao, Nine malo zategnut sa odgovorima, nekako previše šminkerski, Ahil što na umu to na drumu. :-D

Ahile koja si ti ladovina od čo'eka. :mdr1:
Bolje plakati kod psihologa, nego se smejati kod psihijatra.
Disobey
Organizator
Organizator

National Flag:
Serbia

Postby Drogbeni » 01 Feb 2017 15:03

Ahil je govedo klasicno...Sve najgore u haxball karijeri
Random avatar
Drogbeni

National Flag:
Cote D-Ivoire